فایل پاورپینت های ارایه شده در همایش کسب و کار خرد با رویکرد به نقش توسعه محلی در معیشت و توسعه پایدار

 

 

 

 

 

 

 

 

این همایش در روز چهارشنبه 6 خرداد 94 در سالن کانون تربیتی آیت الله خاتمی شهر هرات از ساعت 8 الی 11:30 با حضور معاون محترم فرمانداری شهرستان خاتم و جمعی از مدیران محترم شهرستان و مدعوین انتخاب شده توسط اداره های  بهزیستی، کمیته امداد، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جهاد کشاورزی و فرمانداری شهرستان برگزار شد. 

گزارش نهایی پروژه منارید

پروژه بین­ المللی منارید با هدف شناسایی و رفع خلاء­ها و موانع موجود در مدیریت یکپارچه منابع طبيعي از طریق تقویت ظرفیت­های قانونی و سازمانی و نیز ايجاد هماهنگی هر چه بيشتر بين دست اندركاران ذي ربط و ارتقای و ارایه الگوهای موفق در زمینه مدیریت پایدار اراضی، زیست بوم­ ها و منابع آب در کشور جمهوری اسلامی ایران در حال اجرا است. در سطح دولتی سازمان­ ها و ارگان­ه ایی که مستقیم و یا غیرمستقیم به منابع­ طبیعی وابسته هستند، به طور قابل ملاحظه­ای با پروژهMENARID مرتبط هستند این بخش­ها شامل: استانداری، جهاد کشاورزی، محیط­ زیست، کمیته امداد امام خمینی، برق منطقه­ ای، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، صنایع و معادن، راه و شهرسازی، آب منطقه­ ای، دانشگاه­ ها، مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی، هواشناسی و غیره است.

ادامه مطلب: گزارش نهایی پروژه منارید

گزارش جلسه های کمیته های مختلف چهار روستای پایلوت طرح منارید

بعد از تقسیم­بندی کمیته­های مختلف چهار روستای پایلوت طرح منارید و مشخص شدن اعضای هر کدام از کمیته­ها در حدود 15 جلسه و نزدیک به 90 ساعت از تاریخ 12/6/92 شروع، که اولین جلسه در کمیته امور اقتصادی و تولیدی با حضور جناب آقای دکتر محمدحسین پاپلی یزدی، استاد به نام در حوزه توسعه به ویژه توسعه روستایی و عشایری برگزار شد.

 

ادامه مطلب: گزارش جلسه های کمیته های مختلف چهار روستای پایلوت طرح منارید

گزارشی از رؤوس فعالیت‌های طرح مطالعاتی منارید- حوزه آب‌خیز بهاباد یزد

در این مطلب، استراتژی های کلان توسعه حوزه آبخیزداری بهاباد که با همکاری کمیته های مختلف  استانی و شهرستان و منطقه استخراج شده است  به همراه  رووس فعالیت های صورت گرفته در  تدوین برنامه ریزی استراتژیک در قالب جدول تشریح شده است.

ادامه مطلب: گزارشی از رؤوس فعالیت‌های طرح مطالعاتی منارید- حوزه آب‌خیز بهاباد یزد