نشست ارزیابی تاثیرات اجتماعی (2)

نشست ارزیابی تاثیرات اجتماعی در تاریخ دوم تیر 1394 در سالن همایش های فرمانداری و با حضور آقایان محمد علی طالعی، علی روحانی، محمد رنجبر، جواد فتاحی، رضا شریعتی، سیدفرهاد اسلامی، ولی الله رنجبر، محمدعلی قاسم زاده، علی اصغر غلامی، محسن خوش گذران، سید احسان شریعتی، محمد انوری و خانم ها عذرا کریم و سمیه ایزدیان برگزار شد. در این نشست آقای مدرسی مقدمه ای از ارزیابی تاثیرات اجتماعی ارائه داده و سپس هرکدام از حاضرین سوالاتی در مورد اتا یا همان ارزیابی تاثیرات اجتماعی از ایشان پرسیدند.

کارگاه آموزشی شهرستان خاتم

این کارگاه یک روزه در روز سه شنبه مورخ 9/10/93 ساعت 8 الی 13 در سالن فرمانداری شهرستان خاتم، با حضور مدیر کل محترم برنامه ریزی استانداری یزد جناب آقای دهقانی­زاده ، جناب آقای مهدی دهقان و جمعی از مدیران کمیته های مختلف شهرستان خاتم برگزار شد. در ابتدای کارگاه آقای سید محمدعلی مدرسی مفاهیمی همچون توسعه، استراتژی و برنامه­ریزی استراتژیک را به حاضرین کارگاه آموزش و برای هر کدام از مفاهیم مطرح شده کار کارگاهی انجام شد.

 

ادامه مطلب: کارگاه آموزشی شهرستان خاتم

کارگاه آموزشی خانواده سالم

این کارگاه در روز سه شنبه مورخ 11 آذر 93 با حضور جناب آقای جوادیان مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی و جمعی از مسئولین مرتبط با سند کاهش طلاق و خانواده سالم و بالنده در سالن شهید موحدین استانداری یزد تشکیل شد.

جهت مشاهده گزارش تکمیلی و فایل آموزشی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب: کارگاه آموزشی خانواده سالم

کارگاه آموزشی برنامه ریزی استراتژیک اشکذر

این کارگاه یک روزه در روز چهار شنبه مورخ 12 آذر 1393 ساعت 8 الی 12 در سالن کوثر فرمانداری شهرستان اشکذر، با حضور جمعی از مدیران کمیته های کلان و اجتماعی- فرهنگی برگزار شد. در ابتدای کارگاه آقای سید محمد علی مدرسی مفاهیمی همچون توسعه، استراتژی و برنامه­ریزی استراتژیک را به حاضرین کارگاه آموزش و برای هر کدام از مفاهیم مطرح شده کار کارگاهی انجام شد.

جهت دانلود فایل پاورپوینت کارگاه به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب: کارگاه آموزشی برنامه ریزی استراتژیک اشکذر